خانه / اخبار / تولید نیمه صنعتی انواع رزین های کروماتوگرافی تخلیص کننده داروهای نوترکیب
تولید نیمه صنعتی انواع رزین های کروماتوگرافی تخلیص کننده داروهای نوترکیب

تولید نیمه صنعتی انواع رزین های کروماتوگرافی تخلیص کننده داروهای نوترکیب

با توجه به اینکه یکی از نیازهای استراتژیک کشور در حوزه طراحی و تولید داروهای بیولوژیکی، رزین های کروماتوگرافی مورد استفاده در فرآیند تخلیص این داروها می باشد، شرکت دانش بنیان نوآوران زیست گستر ارگ با ایجاد خط تولید نیمه صنعتی و  همچنین با دراختیار داشتن کادر علمی مجرب، گام بلندی در راستای خودکفایی کشور در زمینه تولید انواع رزین های کروماتوگرافی تخلیص کننده برداشت. هم اکنون این شرکت قادر به تولید بیش از 40 محصول متنوع از انواع رزین های کروماتوگرافی خالص سازی داروهای نوترکیب در بخش های ژل فیلتراسیون، تبادل یونی، تمایلی و آب گریز (هیدروفوبیک) می باشد.

تولید انواع رزین های کروماتوگرافی تخلیص کننده داروهای نوترکیب ، می تواند زمینه ساز گسترش علمی، آسان و به روز مطالعات زیست فناوری و دارویی کشور گردیده و بویژه موجبات خودکفاییی شرکت های دارویی داخلی در تامین مواد اولیه ساخت واکسن کرونا در کشور گردد.

هم اکنون شرکت دانش بنیان نوآوران زیست گستر ارگ به عنوان اولین و تنهاترین تولیدکننده انواع رزین های کروماتوگرافی تخلیص کننده در خاورمیانه مطرح بوده و به دلیل برخورداری از فناوری پیشرفته در تولید محصولات با کیفیت و راندمان بالا، به عنوان یک شرکت پیشتاز در عرصه فناوری زیستی کشور می باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه بگذارید

avatar