درباره نوآوران زیست گستر ارگ

درباره ما

به تجربه و تخصص ما اعتماد کنید

شرکت نوآوران زیست گستر ارگ (ARG Biotech) با هدف توسعه علم و تکنولوژی های نوین در زمینه فرآورده های بیوتکنولوژی مورد استفاده در فرآیند تخلیص ماکرومولکول ها از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است که شامل دو بخش عمده تولید محصولات بیوتکنولوژی با دانش فنی بالا و پژوهش های مبتنی بر زیست فناوری می باشد.
تیم پژوهشی مجرب شرکت نوآوران زیست گستر ارگ که متشکل از متخصصین تکنولوژی زیستی می‌باشد مفتخر است با همت و تلاش چندین ساله در راستای بومی سازی دانش فنی و ساخت کالای با کیفیت ایرانی توانسته است تولید محصولات متنوع بیوتکنولوژی به منظور تخلیص ماکرومولکول ها مانند پروتئین،آنتی بادی، آنزیم، DNA و پپتید را با موفقیت به انجام برساند.

در اثر فعالیت های گسترده و ارزشمند مجموعه پرتلاش ARG Biotech، شرکت نوآوران زیست گستر ارگ از سال 1397 از طرف ستاد ارزیابی صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در لیست شرکت های دانش بنیان قرار گرفت.

هم اکنون شرکت دانش بنیان نوآوران زیست گستر ارگ به عنوان اولین و تنهاترین تولیدکننده انواع رزین های تخلیص کننده در کشور مطرح بوده و به دلیل برخورداری از فناوری پیشرفته در تولید محصولات با کیفیت و راندمان بالا، به عنوان یک شرکت پیشتاز در عرصه فناوری زیستی در پارک علم و فن آوری استان آذربایجان شرقی مستقر می باشد.

برخی از مشتریان و همکاران ما